Ялинка – коробочка з паперу

Вчора почала писати список всіх тих, кому я збираюсь готувати подарунки до Нового року. Вийшов чималий перелік! Я дуже рада, що у мене багато рідних і друзів, я їх дуже люблю. Під ялинку кожному хочеться покласти хоч по маленькому подаруночку. Хай ці подарунки будуть символічними, навіть якщо там будуть лише побажання на папері, чи цукерки на паличці, але треба це красиво подати. Ялинка – коробочка для новорічних подарунків – це найкраще на мій погляд. Розмір упаковки буде залежати від того, який новорічний подарунок я туди буду класти.

Коробочки для подарунків у вигляді ялинки можуть вийти широкими чи вузенькими. У вузеньку можна покласти лак для нігтів, помаду, олівець для брів, чи щось таке. В низеньку широку коробочку-ялинку – брелок, магніт на холодильник, в’язаного баранчика, ялинкову іграшку, тощо.

Майстер-клас: Ялинка – коробочка

Ялинка - коробочка

Нам знадобляться:

  • кольоровий папір (бажано двох кольорів),
  • олівець,
  • ножиці,
  • дирокол,
  • стрічка чи тасьма,

Нам треба спочатку з простого білого чи будь-якого іншого паперу зробити заготівку – шаблон, по якому ми будемо вирізати контур майбутньої ялинки. Для цього згорніть лист по діагоналі, потім на куток, потім ще раз. Розкладіть лист, розрівняйте. Вам буде видно лінії згину. По них вам буде легше знайти всі лінії, по яким ви намалюєте викрійку для ялинки.

В середині відмітьте донце вашої коробочки такого розміру, який вам потрібен, але так, щоб сторони, з яких будуть зроблені бокові сторони ялинки були довші, Тоді ялинка буде височенька. По краях сторін ялинки зробіть хвилясті лінії. Для цього зігніть листок так, щоб всі сторони зпівпали.

Перенесіть малюнок на кольоровий папір, обведіть його, виріжте. Якщо ви хочете прикрасити Ялинку додатково намистинками, бісером, гудзиками, сніжинками чи чимось ще, то зробіть це в розкладеному вигляді. Зробіть згин з кожної сторони ялинки, і вони потім складуться разом. На денці коробочки можна підписати кому належатиме подарунок чи побажання у Новому Році.

Біля верхівки ялинки зробіть дироколом отвори для стрічки, щоб зібрати коробочку.

як робити ялинку з паперу

Стрічку підберіть таку, яка стане прикрасою до вашої коробочки-ялинки. Вона може бути яскравою, а може ніжного кольору. Просуньте стрічечку у дірочки та зберіть до купи ялинку.

Я впевнена, що навіть самий маленький подарунок викличе великі емоції. Я дуже люблю робити подарунки. І отримувати теж 🙂