Яскрава ваза з конфеті

Все ближче час прикрашання ялинок, усі починають готуватись до Нового року. От і я стала передивлятись новорічні прикраси, щоб зрозуміти чого мені не вистачає, що треба купити, а що можна зробити своїми руками. На очі попалось старе конфеті, яке ми так і не використовуємо вдома, щоб не приходилось потім прибирати дрібні паперові кружальця. А зовсім нещодавно ми з дітками робили маски з пап’є-маше і я подумала, що можна використати конфеті для такої роботи.

Майстер-клас: Яскрава ваза з конфеті

яскрава ваза з конфеті

Нам знадобиться все для пап’є-маше:

  • конфеті
  • клей
  • широкий пензлик
  • повітряна кулька
  • ножиці

Хід роботи:

Надуваємо повітряну кульку до розмірів бажаної вази. Змочуємо її водою з додаванням невеличкої кількості клею і починаємо насипати зверху конфеті тонким шаром, а зверху промазуємо клеєм широким пензлем.

пап'є-маше із конфеті

Шар за шаром додаємо конфеті, заповнюємо всі пробіли кожного разу добре промазуючи клеєм. Щоб не вимазувати руки і стіл, поставте кульку на широкий стакан чи невисоку вазочку. З такою роботою впораються навіть діти. Доручіть їм таку важливу і цікаву роботу – разом робити вазу своїми руками – це так весело!

пап'є-маше для дітей

Коли всі шари конфеті добре висохнуть, можна придати форму вазі. Для початку приберемо повітряну кульку – вона більше не потрібна. Просто проколіть її і обережно відокремте від внутрішньої частини вази.

як зробити вазу своїми руками

Візьміть гострі ножиці і починайте обрізати по колу зайве. Якщо ви хочете, можна зробити рівний край, а можна зробити асиметричну форму, чи хвилясту – на ваш смак. Взагалі така ваза буде виглядати оригінально і цікаво.

ваза своїми руками з пап'є-маше

Відразу навіть не віриться, що ця ваза з конфеті. Використовувати її можна для речей, які не зможуть спричинити руйнування цього шедевру. Не кладіть в неї нічого мокрого чи важкого. Але можна декорувати її штучними квітами, горіхами, ялинковими іграшками.

Може у вас є цікаві ідеї як використати нашу вазу з конфеті?