Іграшки з ниток своїми руками

Хочете порадувати своїх діточок новими цікавими іграшками або зробити декоративну милу прикрасу для дитячої кімнати?

Іграшки з ниток

Іграшки з ниток

Пропонуємо не складні та оригінальні Іграшки з ниток у вигляді різноманітних тварин

Адже для ігор і розваг їм необхідні різноманітні речі … Для того щоб зробити своїй дитині сюрприз і побалувати її новою незвичайною іграшкою, необов’язково ходити по магазинах і витрачати на це гроші. Можна зробити чудові фігурки у вигляді тварин або інші симпатичні іграшки просто своїми руками, при виконанні яких не потрібно витрачати багато сил і часу. Тим паче, до цього цікавого і захоплюючого заняття можна залучити і самих дітей, які з радістю вам допоможуть.

Так само, саморобні іграшки з ниток, в результаті роботи можуть послужити вам ще й як чудові прикраси для кімнати і навіть для новорічної ялинки.

Щоб зробити іграшки своїми руками вам знадобляться:

  • щільний картон;
  • олівець;
  • ножиці;
  • в’язальні нитки;
  • клей ПВА;
  • акрилові фарби;
  • клейка стрічка;
  • елементи декорування.
[adsense]

Приступимо до виконання саморобної іграшки:

робимо іграшки 1

Залежно від бажаної форми рукодільної іграшки, намічаємо і вирізаємо на щільному картоні необхідну фігурку, наприклад, жирафа або бегемота.

робимо іграшки 2

Підготувавши лекало, беремо в’язальні нитки, бажано щільні і об’ємні, закріплюємо кінець на шаблоні і обмотуємо повністю заготовку тісно прилеглими стежками. При цьому обмотування ведемо спочатку рівними смугами, так щоб повністю закрити нитками картон, а далі в хаотичному напрямку ниток.

робимо іграшки 3

Чим більше ви будете намотувати шарів ниток, тим об’ємнішою вийде іграшка. Для того щоб іграшку своїми руками можна було надалі підвісити, прикріплюємо зверху мотузочку у вигляді петельки.

Потім отриману заготовку з усіх боків треба гарненько просочити клеєм. Залишаємо висихати, а для швидкості, можна просушити її феном.

робимо іграшки 4

Після того як іграшка повністю висохне, приступаємо до її декору. Щоб отримана заготівля з ниток стала схожа на жирафа, необхідно зробити темні цятки. Для цього спочатку фігурку повністю зафарблюємо коричневою акриловою фарбою, чекаємо, поки вона висохне.

робимо іграшки 5

Потім, за допомогою маленьких шматочків нарізаною клейкої стрічки, закриваємо на іграшці проміжки, в місцях, де повинні бути темні цятки, решту поверхні іграшки зафарблюємо другим шаром світлої акрилової фарби.

Просушуємо, знімаємо клейку стрічку. Після цього можна жирафа прикрасити бісером або іншими елементами декорування, так само наносимо очі, вуха та інші деталі за допомогою контуру.

іграшки з ниток і картону

Таким чином, у нас виходить чудова і мила іграшка-фігурка з ниток зроблена своїми руками. За такою ж схемою можна виконувати різні невеликі подарункові сувеніри та декоративні вироби незвичайних різноманітних форм, головне підібрати підходяще лекало або об’ємну основу для обмотки нитками.