Об’ємна аплікація

Всі діти змалечку дуже люблять гратися з папером. Їм подобається як він шуршить, як мнеться, на ньому можна малювати, його можна рвати, різати… Все це легко, бо папір таких легкий, тонкий… Якщо показати діткам що можна робити зі звичайного паперу, то їх творчі здібності почнуть розвиватись ще швидше. Достатньо спробувати зробити щось разом. Але краще за все, якщо робота буде не дуже проста, а витвір вийде дивовижним 🙂

Навіть в моєму дитинстві були книжечки з об’ємними вставками. Такі ми любили найбільше.

Спробуйте з дітками зробити об’ємну аплікацію. Їм обов’язково сподобається.

Об'ємна аплікація

Об’ємна аплікація: творчість з дітьми

Нам буде потрібно:

  • кольоровий папір;
  • нитка;
  • ножиці;
  • клей;
  • альбомний аркуш або лист щільного білого картону;
  • чорний олівець.

Для того, щоб зробити дану композицію, нам потрібно спочатку змайструвати хмаринка.

Малюємо на альбомному аркуші або на аркуші щільного білого картону хмару, вирізаємо її по контуру.

Тепер приступаємо до виготовлення крапель дощу. Малюємо на кольоровому папері, наприклад, червоного кольору, три краплі однакового розміру, вирізаємо їх. Кожну крапельку складовими вдвічі, тепер ми повинні склеїти між собою бічні сторони всіх трьох крапельок, причому між ними в центрі потрібно пропустити ниточку. На одній нитці можна зробити три-чотири великі краплі одного кольору.

Також можна зробити мотузочки з синіми, жовтими та помаранчевими краплями … Вёрёвочкі з краплями закріплюємо до хмаринці. Виходить дуже кумедна і незвичайна робота …

кольорові повітряні кулі

За таким самим способом можна зробити хмаринки з веселкою, або хмаринки та красиві кольорові повітряні кулі. А може ви ще щось вигадаєте самі?

Багато цікавого може зробити дитина, з якою займаються дорослі. Знаходьте час для своїх маленьких творчих особистостей. Хай вам щастить!