Рукоділля для інтер’єру

Час від часу ми вирішуємо оновити інтер’єр своєї квартири. Для цього не достатньо тільки поміняти шпалери чи купити нову люстру. Старі меблі краще перевезти на дачу, а їм на зміну купити нові, сучасні, зручні та якісні. Якщо перейти за посиланням, то ви зможете обрати саме такі – найкращі вітчизняні меблі. А от прикрасити ці меблі в своєму стилі – це вже ваше завдання. Кожна господиня зробить це за своїми вподобаннями, використавши свої вміння.

рукоділля для інтер'єру

Рукоділля для інтер’єру. Для тих, хто шиє – печворк

Дуже вишукані покривала можна зробити своїми руками, якщо ви знаєте як заправити шпульку. Печворк – це лоскутне шиття. Воно не старіє, а тільки змінює форми, кольори, схеми, матеріали. Якщо наші бабусі використовують для такої справи старі речі, то сучасні майстрині знаходять нові якісні тканини, які найкраще підходять для печворку.

Покривало, зроблене своїми руками буде центром вашої спальні. Воно не тільки закриє ліжко, але й додасть стилю вашому дому, а вам тепла і радості. Подивіться, які чарівні покривала можна зробити власноруч зі шматочків тканини.

В’язані покривала технікою “Бабусин квадрат”

Для в’язальниць не буде новиною, що дуже красиві і нарядні будуть покривала та подушки на диван, якщо зробити їх традиційно з в’язаних квадратиків. Ця техніка в’язання ніколи не вийде з моди. А ручна робота цінуватиметься завжди. Пропоную отримати задоволення від перегляду зразків в’язаного декору для дому.

А ось і декілька схем для в’язання “бабусиним квадратом”:

А ось і моє улюблене філейне в’язання. Яке ж воно гарне та тепле! Навіть хочу викласти для всіх трошки схем, які ви з легкістю втілите в життя. Сподіваюсь, що і вам, і всім вашим близьким і друзям сподобається ваше рукоділля. Спробуйте – і не зможете зупинитись 🙂

Все, що ми робимо для дому своїми руками, додає затишку і родинного тепла. Тож, робіть свої оселі особливими, до яких завжди хочеться повертатись….