Декоративна підставка під чашку своїми руками – приємний подарунок

Як важко буває придумати що подарувати друзям на новосілля, на одруження або просто на день народження. Завжди хочеться, щоб подарунок був корисним, приємним і щоразу нагадував про того, хто подарував цю чудову річ 🙂

слайсер для помідорівЯк на мене, то кожна жінка багато часу проводить на кухні, чаклує там, щоб нагодувати рідних, привітати друзів. Звісно, можна при майстерності вправитись звичайним ножем, терткою та скалкою, але зараз з’явилася безліч пристосувань для полегшення домашньої роботи.

Тільки загляньте на сайт подарунків і впевніться в цьому самі.

Нарізати овочі так, щоб святково оформити стіл буде простіше. якщо мати такі нехитрі речі. Але і своїми руками можна зробити багато корисних і приємних подарунків для дому, в допомогу господарочці.

підставка під чашку

Декоративна підставка під чашку

Матеріали для роботи:

  • фетр, войлок, вовна, шкіра (будь-який матеріал, який підійде під гаряче)
  • ножиці
  • нитки
  • голка
  • бісер, намистини, гудзики (для прикраси)

Хід роботи:

прихватки, підставки, декор

Такі вироби можуть слугувати не тільки підставкою під гарячу чашку, а й прихваткою – все залежить від розміру та форми. Але принцип дії залишається таким самим.

Готуємо викрійку. Обираємо колір, форму та якість тканини. Тут, якщо тканина тонка, можна взяти декілька шарів, то буде достатньо, щоб використовувати в потрібних цілях.

Вирізаємо потрібну форму, обшиваємо краєчки , пришиваємо наступний шар, який теж вже прикрашений декоративним швом, а самий верхній шар декоруємо особливо. Тут доречно вишити прожилки листочку.

Залишається пришити петельку, за яку буде зручно повісити ці підставки чи прихватки на гачок на кухні. Таким чином ми отримаємо і корисну річ і прикрасу для інтер’єру. Пропоную декілька листочків прикрасити більш об’ємно. Нашити бісер, красиві гудзики чи намистинки. Ці листочки будуть виконувати тільки декоративну роль.

декоративна прикраса для кухні

Чим більше буде таких листочків, тим більшу роль в оформленні буде відігравати цей елемент.

декоративні елементи для інтер'єру кухні

Мені особисто дуже подобаються такі милі штучки на кухні. Вони додають і кольору, і тепла, і зручності. А що ви можете запропонувати для подарунків господарочці?