Хенд-мейд як бізнес

Хенд-мейд як бізнес

На сьогоднішній день хенд-мейд товари набирають все більшу популярність. Напевно кожен, хто вміє щось робити своїми руками, хоч раз задумувався про те, чи можна отримати гроші від роботи, що приносить задоволення. Але якщо Ви дійсно плануєте заробляти на хенд-мейді, потрібно проаналізувати ринок і реально оцінити свої можливості. Спеціалісти нової всеукраїнської онлайн-платформи для продажів  ShopGooGooDoo пропонують Вам розглянути три важливі питання.

1. Що продавати?

Вишивка бісером, миловаріння, пошиття іграшок, створення унікальних прикрас – будь-яке хобі можна перетворити на хороше джерело доходу. Все залежить від Ваших творчих вмінь, бажання та правильної бізнес-стратегії. Проте відразу робити все неварто. Спочатку докладно вивчіть ринок хенд-мейду. Поцікавтесь, що продається найкраще, оберіть для себе вигідну нішу і станьте в ній кращими. Знайдіть ідеальний баланс між тим, що затребувано на ринку і тим, що Ви можете запропонувати. Також не забувайте про власну “фішку”. В такому бізнесі як хенд-мейд потрібно бути впізнаваним, адже конкуренція чимала. Знайдіть те, що буде вирізняти Вас серед безлічі майстрів і забезпечить стабільни прибуток.

2. Хто мої покупці?

Щоб товари активно купували, потрібно розглянути інтереси людей. Задайте собі питання: «Який вік та рівень доходу покупців?» «Де їх можна знайти?» Після цього, обмежте коло своїх потенційних покупців, адже неможливо створювати товар, якийсподобається та  підійде всім.

3. Скільки я хочу заробляти?

Проаналізуйте скільки годин щотижня Ви зможете приділяти бізнесу. Тут важливим є не тільки час, який витрачається на процес рукоділля, а й  на покупку матеріалів, роботу з клієнтами, рекламу Вашого бізнесу і тому подібне. Також підрахуйте час виготовлення одного виробу і ціну матеріалів. Таким чином, Ви можете розрахувати, за якою ціною буде продаватися продукт з урахуванням доходу. Згодом всі цифри будуть коректуватися. Можливо виросте ціна на матеріали або вільного часу виявиться менше. У всякому разі, у Вас вже буде приблизний бізнес-план, від якого можна відштовхуватися.

Не думайте, що створити свій онлайн-бізнес дуже складно. Вам не потрібно розробляти сайт, купувати домен і хостинг. Ви можете дізнатись більше про хенд-мейд ринок і безкоштовно створити свій магазин просто зараз на http://shop.googoodoo.com/