Iграшковий будиночок для ляльок

Моїй доньці 5 років. Самий вік грати різними іграшками, і чим більше буде цих іграшок, тим, звичайно, краще для неї. Як мала каже: мало іграшок не буває. А ось де їх потім всi зберігати – великий головний біль для мами. Але до мене прийшла ідея: не так давно дочка знову просила черговий новенький подарунок у вигляді нового будиночка для ляльок. Це чудовий вихід із ситуації, тому що більшість іграшок можуть «жити» в цьому будинку і не займати місця по всій кімнаті. І ми, порадившись з чоловіком, вирішили зробити його самі, своїми руками. Наш тато дістав свої улюблені набори інструментів і приступив до справи.

Як зробити iграшковий будиночок для ляльок

Щоб будиночок був міцний і не дуже важкий, ми вирішили зробити його з листів пресованого паперу. Ось так ось вони виглядають:

лист пресовано бумаги

Потім нам знадобилися:

  • олівець,
  • лінійка,
  • пила по дереву,
  • цвяхи,
  • клей «Дракон»,
  • фарба золота, кисть,
  • шпалери, рідкі шпалери і тканина для меблiв.

Спершу, ми накреслили будиночок на папері. Розрахували все розміри, де будуть вікна, двері і скільки поверхів. У нас буде одноповерховий будиночок з житловим горищем. Думаю, цього буде достатньо для всіх дрібних іграшок дочки.

Потім ми олівцем нанесли на листи пресованого паперу всі необхідні мірки і вирізали пилкою по дереву потрібні отвори.

Потім чоловік скріпив стінки будиночка за допомогою своїх інструментів і я почала його прикрашати.

Затишок в іграшковому будиночку

Коли будиночок був готовий, я взяла бронзову фарбу і просто пофарбувала на першому поверсі стіни зсередини. Вийшла «золота» кімната, або вітальня для майбутніх ляльок-мешканців. Звичайно, можна взяти будь-яку іншу фарбу, але бажано, щоб вона була не токсична, на водній основі і швидко сохла, тому що будиночком буде грати ваша дитина i вона повинна бути в небеспецi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зовні будиночок ми теж вирішили прикрасити. У нас залишилися від ремонту рідкі шпалери і ми вирішили їх використовувати в якості штукатурки. Вийшло здорово! Рідкі шпалери, коли висохли, дуже приємні на дотик, і до того ж приховали всі недоліки будиночка, а також цвяхи, якими скріплювали стіни будиночка.

жидкi шпалери

Другий поверх-горище, ми вирішили обклеїти всередині простими шпалерами. Вирізали за розміром даху і приклеїли клеєм «Дракон», думаю, можна взяти і ПВА.

На підлозі будиночка ми вирішили постелити іграшковий ковралин. Просто взяли щільну тканину з іграшковим принтом і приклеїли його на підлогу доміка.

меблева тканина

Щоб зробити iграшковий будиночок цікавішим, дах вирішили обклеїти червоною щільною меблевої тканиною.

І ось, будиночок майже готовий! Залишилося тільки повісити шторки, обставити меблями кімнати і запросити іграшки в гості!

iграшковий будоночок2 iграшковий будоночок3 iграшковий будоночок4 iграшковий будоночок5