Зайка-Соня. Комфортер

Пропоную Вам дуже гарний майстер-клас як зробити іграшку комфортер своїми руками. Це не складно і навіть захоплююче.

Комфортер. Зайка-Соня

Зайка-Соня. Комфортер

  • Для початку, нам потрібна форма (тут потрібно завантажити викрійку або вставити малюнок). Без неї не обійдеться жодна «швейна справа». Для тільця іграшки найкращим чином підійде прості і натуральні тканини з приємним непомітним принтом. У запропонованому майстер класі це бавовна і біла фланель.

м'яка тканина для іграшки

Отже, починаємо творити:

Потрібно скласти тканину навпіл лицем до лиця. Прикладаємо викрійку тіла на згин і наколюємо шпильками. Так же само викроюємо тіло з фланелі і разом з ним дві пари вушок, 2 деталі голови і 1 клин. Скрізь робимо припуски для швів близько 1 см.

З’єднуємо деталі тіла лицем до лиця і прошиваємо по периметру залишивши близько 3 см в області шиї майбутньої зайчика (для вивертання). Вивертаємо заготовку тіла. Розправимо куточки за допомогою спиці або будь-якого іншого гострого предмета.

Лапки. Я використовувала холлофайбер. Можна так само використовувати вату, головне, щоб матеріал був натуральним і безпечним для майбутнього малюка.По краю лапки прокладаємо шов, робимо затяжку, закріплюємо нитку і ховаємо її в глибині тільця.Повторюємо з усіма 4 – ма лапками, стежимо за симетрією.

Головка. Зшиваємо виточки на клині.

З’єднуємо частини голови зайчика по ключових точках, як показано на фото нижче.Зшиваємо голову, вивертаємо, набиваємо. Дірочку для набивання зашиваємо потайним швом.

Окремо зшиваємо вушка. У майстер-класі було запропоновано зробити іменний комфортер. Це дуже класна ідея – я обов’язково повторю. Для цього потрібно на вушку зі зворотного боку акуратно написати ім’я малюка і вишити нитками муліне «вперед голку».

Складаємо вушка лицем до лиця, зшиваємо, вивертаємо. Отвори для вивертання зашиваємо потайним швом.

Оскільки в іграшках для новонароджених не можна використовувати пришивних очі і носи, то деталі мордочки будемо вишивати нитками муліне. Намітити обриси очей, носа, губ можна за допомогою шпильок і натягнутих ниток як на фото. Щоб сховати нитку, якою будемо вишивати мордочку слід кілька разів наскрізь прошити голову в довільному місці, вводячи голку в один і тот же отвір.

Після вишивки можна трохи тягнути мордочку. Для цього довгою голкою вводимо нитку біля основи шиї, робимо невеликий стібок в районі вічко і виводимо нитку в те саме місце біля основи шиї. Кінці ниток натягуємо, стежачи за симетрією мордочки, і зав’язуємо щільний вузол.

Милуємося готової мордочкою зайчика -Соні.